- JL Audio audiofiliniai Hi-End subwoofer'iai.

Pristatome JL Audio - vienus geriausių amerikiečių gamybos, Hi-End lygio, "iš koto" verčiančius subwoofer'ius, ypatingai tinkamus aukščiausio lygio namų kino ir stereo muzikos sistemose.

"E-Sub: These beautifully crafted powered subwoofers offer a compelliong combination of high performance and outstanding value.
Dominion: Our latest solutions deliver a unique answer for applications that require a compact, more affordable subwoofer.
E-Sub: These beautifully crafted powered subwoofers offer a compelliong combination of high performance and outstanding value.
Fathom IWS: There is no need to lower your expectations when selecting this remarkable in-wall solution... it's a real Fathom.
Fathom v2: Compact subwoofer systems for those who enjoy demanding program material and will not settle for compromises.
Gotham v2: Your first look will tell you that you are looking at something special... your first listening session will confirm it beyond a shadow of a doubt."


Jim Birch ir Lucio Proni 1975 metais sukurta įmonė, jau daugiau kaip 40 metų Floridoje (JAV), Miramar mieste gamina aukščiausio lygio Marine ir automobilių garso aparatūrą, o taip pat subwoofer'ius, skirtus namų vartotojams.
JL Audio subwofer'iai yra suprojektuoti ir pagaminti taip, kad būtų pasiektas precedento neturintis žemų dažnių garso atkūrimas. Kad tai padaryti, JL Audio kūrėjams reikėjo unikalaus požiūrio į garsiakalbius, elektroniką ir bendrą dizainą, kas ir išskyrė jų produktus. Subwooferiuose panaudoti patentuoti sprendimai, tokie, kaip "Dynamic Motor Analysis", "Vented Reinforcement Collar", "Floating Cone Attach Method - FCAM", "Engineered Lead-Wire System", "True 2-Way Crossover" ir t.t.,  yra unikalūs ir būdingi tik JL Audio.

JL Audio pristatymas You Tube

Visa info su kainom čia:
http://www.belcanto.lt/index.php?route=product/category&path=61_82#category_id=82&page=0&path=61_82&sort=p.sort_order&order=ASC&limit=48&min_price=194&max_price=3201&manufacturer%5B%5D=82