Marantz SR5013 Black, namų kino resyveris

Gamintojas: Marantz
Prekės kodas: N11161
Įsigijimo galimybė: Klausti
Mato vnt.: vnt.
900€

Marantz SR5013 Black, namų kino resyveris
 

Apžvalga:


Pilnas aprašymas (pdf)

7.2 kanalo Full 4K Ultra HD raiškos tinklinis AV resiveris su HEOS ir Aexa voice
 
Aprūpintas naujausiomis garso ir vaizdo technologijomis, Marantz SR5013 pakels Jūsų namų kino sistemą į naują lygį su Dolby Atmos ir DTS:X, kvapą gniaužiančiais 3D erdvinio garso formatais. Stiprintuvas turi 180W galios kiekvienam iš septynių kanalų, sukurdamas galingą garsą net ir didelėse patalpose. Pažangi Audyssey MultEQ XT sistema suderins garsą atitinkamai pagal kambarį, o vinilo mėgėjai nuo šiol galės džiaugtis integruoti phono korekciniu stiprintuvu. 
Vaizdo atkūrimo dalis turi 8 HDMI įėjimus su pilnu 4K Ultra HD raiškos palaikymu, įskaitant 60Hz atkūrimą, 4:4:4 Pure Color, BT.2020, HDR bei Dolby Vision. Taip pat stiprintuvas suderinamas su HDCP 2.2., atkuriantis apsaugotus nuo perrašymo 4K įrašus. HDR, HLG (hybrid log gamma) ir Dolby Vision palaikymas. 
Integruotas HEOS multiroom belaidės sistemos palaikymas leidžia SR5013 stiprintuvą prijungti prie esamos HEOS sistemos ir mėgautis mėgstama muzika visuose namuose. Klausykitės iš begalės internetinių šaltinių, arba tiesiai iš savo telefono/kompiuterio belaidžiu būdu ir viską valdykite vienos aplikacijos pagalba. Taip pat SR5013 turi integruotą Bluetooth ir AirPlay 2, todėl galėsite klausytis muzikos iš bet kurio suderinamo įrenginio.
Pagrindinės savybės
 
 • 7.2 kanalo AV imtuvas su 180W galia kanalui 
  Pakankamai galios užpildyti dideles patalpas žymiu Marantz garsu
 • 4K/60 Hz full-rate vaizdo praleidimas 4:4:4 spalvų rezoliucija, HDR, BT.2020 ir Dolby Vision
  Naujausi HDMI standartai užtikrina ateities vaizdo formatų palaikymą
 • 8 HDMI įėjimai (1 priekyje) su HDCP 2.2 palaikymu; 2 HDMI išėjimai 
  Praplėstos jungiamumo galimybės, galite prijungti TV bei projektorių vienu metu
 • Analoginio vaizdo konvertavimas į HDMI ir SD/HD raiškos į HD/4K didinimas 
  HD vaizdo kokybė iš DVD ar kitų analoginių šaltinių bus dar geresnė
 • Dolby Atmos (iki 5.1.2) ir DTS:X™ (nuo 2.1.2 iki 5.1.2) 
  Įtraukiantis 3D garsas su viršutinio kanalo efektais
 • DTS Virtual:X™ 
  Mėgaukitės pilnaverčiu įtraukiančiu garsu nepriklausomai nuo turimų kolonėlių kiekio
 • Marantz HDAM moduliai (Hyper Dynamic Amplifier Module) 
  Marantz sukurta stiprintuvo technologija, atskleidžianti kiekvieną įrašo detalę
 • Integruotas WIFi 2.4GHz/5GHz palaikymas; integruotas Bluetooth 
  Pagerintas tinklo stabilumas, ypač tankiai gyvenamose vietovėse
 • Integruota HEOS belaidė multiroom technologija
 • AirPlay 2, Bluetooth, Internet Radio, Spotify Connect, Napster, Amazon Music, TIDAL, Deezer ir kiti šaltiniai 
  Priėjimas praktiškai prie visų internetinių muzikos šaltinių
 • DSD (2.8/5.6MHz), FLAC, ALAC ir WAV atkūrimas 
  Aukštos raiškos garso atkūrimas
 • Audyssey MultEQ XT, Dynamic Volume ir Dynamic EQ 
  Tobulas garso suderinimas bet kokioje patalpoje
 • Veikia su Amazon Alexa 
  Stiprintuvo valdymas ir muzikos pasirinkimas balsu (reikalingas Amazon Echo įrenginys)
 • Spalvotos kolonėlių jungtys, Nustatymų vedlys, Marantz 2016 AVR aplikacija 
  Be vargo pajungsite ir sukonfigūruosite stiprintuvą
 • Išmanus ECO režimas su off/on/auto nustatymais 
  Energijos tausojimas, neprarandant garso kokybės
 • Pažangus Multi-room sprendimas; 7.2ch Pre-out išėjimai; RS232 valdymas 
  Garsas ir vaizdas skirtinguose kambariuose; galimybė prijungti prie išorinių protingų namų sistemų

 

Galingas 7 kanalų diskretus stiprintuvas ir ECO režimas
 

SR5013 stiprintuvo grandis sudaryta iš atskirų aukštos srovės įreginių ypatingai geram garso atkūrimui tiek muzikai, tiek filmams. Kiekvienas stiprintuvo kanalas turi vienodą 180W galią. Taip pat galite prijungti žemos varžos 4 ohm kolonėles. Tuo tarpu ECO režimas tausoja elektros energiją, neprarandant garso kokybės.
 

Naujausios HDMI jungtys, HDR, Dolby Vision, HLG, ir HDCP 2.2
 

8 HDMI įėjimai, iš kurių vienas - priekyje, sukuria pažangią SR5013 vaizdo apdorojimo sistemą. HDMI jungtys palaiko naujausius formatus ir protokolus, tokius kaip 4K Ultra HD 60Hz vaizdo raiška, 4:4:4 Pure Color, BT.2020 bei HDR. Taip pat įdiegtas ir Dolby Vision, HLG (hybrid log gamma) bei HDR palaikymas 
Be to, stiprintuvas suderinamas su HDCP 2.2, apsaugotų nuo perrašymo 4K vaizdo įrašų atkūrimui. Vaizdo procesorius taip pat padidina SD ir HD vaizdo įrašų raišką iki 4K Ultra HD. Sertifikuotas ISF, SR5013 turi pilną vaizdo kalibravimo kontrolę (atliekamą ISF inžinierių) bei ISF dienos/nakties vaizdo režimus.
 

Dolby Atmos

Jauskite kiekvieną erdvę su Dolby Atmos. Dolby Atmos perkelia Jus tiesiai į filmo veiksmą, apsupant kvapą gniaužiančiu realistišku garsu. Mėgaukitės 5.1 erdviniu garsu ir dvejomis papildomomis viršutinio kanalo kolonėlėmis arba 2 specialiomis Dolby Atmos kolonėlėmis nepaprastiems namų kino potyriams, įskaitant ir Dolby Surround garso atkūrimą su senais įrašais. 

DTS:X

DTS:X garso formatas tiksliai paskirsto garsus trimatėje erdvėje, sukurdamas itin tikrovišką erdvinį garsą namuose. Jeigu neturite kolonėlių, skirtų aukščio ar erdviniams kanalams, DTS Virtual:X padės sukurti įtraukiantį erdvinį garsą, nepriklausomai nuo kolonėlių konfigūracijos ir netgi be viršutinio kanalų kolonėlių.

Integruotas Bluetooth, Wi-Fi, ir AirPlay 2
 

SR5013 aprūpintas dvejomis antenomis stabiliam Bluetooth ir WiFi ryšiui, net ir tankiai apgyvendintose vietovėse. Apple Airplay leis mėgautis belaidžiu muzikos klausymu iš iOS įrenginių.
 

HEOS, Jūsų tobulas belaidžio garso sprendimas
 

Su integruotu HEOS palaikymu, SR5013 taps pagrindiniu namų muzikos centru ir dalimi belaidės multiroom sistemos. Galėsite lengvai ir greitai prijungti belaides HEOS kolponėles į vieną bendrą sistemą ir mėgautis muzika visur ir visada, o visą sistemą valdyti išmaniuoju įrenginiu aplikacijos pagalba.
Galėsite naudotis tokiais internetiniais muzikos šaltiniais, kaip Spotify, TuneIn, Sound Cloud, Tidal, Napster, Deezer, taip pat groti muziką iš USB laikmenos ar vietiniame tinkle esančių įrenginių 
*Priėjimas prie muzikos šaltinių priklauso nuo regiono.
 

Amazon Alexa valdymas balsu
 

Mėgaukitės laisvų-rankų valdymu su Amazon Alexa ir savo balsu. Reguliuokite garsą, perjunkite kūrinį, pakeiskite šaltinį - tiesiog paprašykite. Parsisiųskite HEOS Home Entertainment Skill aplikaciją, kad įjungti Amazon Alexa balso komandas. Taip pat reikalingas Amazon Echo įrenginys.

 

Marantz AVR valdymas

Atnaujinta nuo pat šaknų, Marantz AVR aplikacija suteikia visapusišką naujų Marantz AV imtuvų valdymą per iOS ar Android įrenginius. Kartu su daug naujų funkcijų, grafinė vartotojo sąsaja taip pat buvo atnaujinta: valdykite garsą, įėjimus ir nustatymus ar perjunkite į HEOS aplikaciją, kad galėtumėte pasiekti begalę internetinės muzikos šaltinių.

Hi-Res Audio

SR5013 suteiks galimybę atrasti aukštos raiškos muzikos įrašų kokybę. Klausytis tokių įrašų galėsite per USB jungtį priekyje, arba iš tinkle esančių įrenginių. Imtuvas palaiko tokius formatus, kaip ALAC, FLAC bei WAV. Taip pat DSD 2.8MHz ir 5.6MHz failus. 

 

Pažangus 32-bit D/A konverteris
 

Optimaliai garso raiškai ir mažiausiems iškraipymams, SR5013 aprūpintas reference klasės 32-bit AKM skaitmeniniu/analoginiu konverteriu. Tai užtikrina aukštą garso raišką tikslų kanalų suderinimą maloniam klausymui.

Aukštos kokybės Audio komponentai, Marantz HDAM ir Current Feedback technologijos
 

Išskirtinė Marantz HDAM technologija, esanti Reference klasės įrenginiuose, iki minimumo sumažina pašalinius triukšmus, praplečia dažnių juostą. Garsas tampa itin greitas ir dinamiškas, ypač klausantis aukštos raiškos įrašų. 
Taip pat, SR5013 pasižymi Current Feedback grįžtamojo ryšio technologija. Tai Marantz inovacija, sukurta ir įdiegta audiofiliniuose stiprintuvuose jau daugiau, nei prieš 60 metų.

 

Integruotas Phono korekcinis stiprintuvas

 

 

Lengvai prijunkite plokštelių grotuvą ir mėgaukitės tikru savo vilinilių plokštelių kolekcijos garsu.
 

Pažangus Audyssey MultEQ XT


Audyssey MultEQ XT automatini garso kalibravimo sistema priderina kolonėles pagal kambario akustiką, išgaunant natūralų ir tolygų garso atkūrimą. MultEQ XT turi geresnius filtrus ir 8 kartus didesnę rezoliuciją, lyginant su įprasta MultEQ sistema. 
Audyssey Dynamic EQ naudoja pažangius psichoakustinius algoritmus nuolat reguliuoti tonaliniam balansui ir suteikti pilnos raiškos garsą, net ir esant mažam garso lygiui, o Dynamic Volume suvienodina erzinančius garso šuolius, ypač jaučiamus reklamose.
 

Audyssey MultEQ Editor aplikacija

SR5013 palaiko naują MultEQ Editor aplikaciją. Lįskite "po dangčiu" ir reguliuokite nustatymus iki mažiausių smulkmenų, taip priderinant garsą prie savo pomėgių ir akustinių patalpos problemų.

 • Galite peržiūrėti kolonėllių nustatymus, patikrinti, ar viskas teisingai sujungta
 • Žiūrėti „prieš ir po“ Audyssey kalibravimo rezultatus, kas padės identifikuoti patalpos problemas
 • Reguliuoti Audyssey kreivę kiekvienam kanalui
 • Reguliuoti ekvalaizerio nustatymų intervalą kiekvienai kolonėlių porai
 • Pasirinkti tarp dviejų aukštų dažnių nukirtimo kreivių
 • Įjungti/Išjungti vidutinių dažnių kompensavimą, padarant vokalą ryškesnį ar švelnesnį
 • Išsaugoti ir atkurti kalibravimo rezultatus

Audyssey MultEQ Editor aplikacija Android ir iOS prieinama Apple AppStore, arba Google Play Store
 

Išorinio valdymo galimybės

SR5013 turi plačias išorinių įrenginių pajungimo galimybes. Tai remote įėjimas ir išėjimas, 12V išėjimas, o tiesioginiam sujungimui su „protingų namų“ sistemomis naudojama RS-232C jungtis. SRM - Smart Remote Management priėjimas leidžia pardavėjui naudojantis ihiji ar Domotz valdymo sistema sureguliuotį imtuvą iš nuotolinės vietos.
 

Du žemų dažnių kolonėlių pajungimai

Viena žemų dažnių konėlė reikalauja tikslaus pastatymo optimaliam boso atkūrimui. Tuo tarpu jungiant du žemadažnius skirtingose kambario vietose, žemi dažniai tolygiau pasiskirsto ir suteikia tikslų boso atkūrimą bet kurioje patalpos vietoje.

Multi-Source/Multi-room

Ko beprireiktų Jums, SR5013 tą suteikia. Galite mėgautis 5.2 erdviniu garsu pagrindinėje patalpoje ir tuo pat metu klausyti muzikos stereo režimu iš kito šaltinio kitoje namo vietoje. Prijunkite papildomas kolonėles prie stiprintuvo išėjimų, arba atskirą stipritnuvą antrai zonai prie Zone 2 pre-out išėjimų. 

 

Išmanaus televizoriaus pajungimas

Su HDMI CEC funkcionalumu, kuris yra šiuolaikiniuose televizoriuose, galėsite valdyti imtuvą televizoriaus pulteliu. Imtuve įjunkite HDMI Control funkciją, nustatykite "Smart Menu" valdymo funkcijas ir TV Smart Menu namų ekranas suteiks tiesioginę informaciją apie šaltinį, garso režimą, pagrindinius nustatymus ir Smart Select konfigūracijas

  

Paprastos Smart Select funkijos

4 Smart Select mygtukai ant valdymo pulto leis greitai ir patogiai įsiminti Jūsų pasirinktus šaltinius, garso lygį ir pan. Vienu mygtuko paspaudimu grįšite į pasirinktą vietą.

Lengva nustatyti 
ir naudoti

SR5013 turi patogiai išdėstytus kolonėlių pajungimus, taip pat ekrane matomas grafinis vaizdas su nustatytmų vedliu leis lengvai pajungti ir sureguliuoti imtuvą

 

Pagrindiniai techniniai parametrai:
Vieno kanalo galia 4 omų apkrovai:
Vieno kanalo galia 6 omų apkrovai:
Vieno kanalo galia 8 omų apkrovai:
Įėjimo impedansas:
Įėjimo jautrumas:
Kiti parametrai:
Pagrindinės savybės:
Kanalų skaičius:
Tinkami prijungiamų informacijos laikmenų tipai:
Erdvinio garso formatai:
Garso savybės:
Vaizdo savybės:
Multiroom savybės
Tinklo (Network) savybės:
Distancinis valdymas:
Kitos savybės:
Atkuriami formatai:
Atkuriami formatai, failai iš prijungiamų informacijos laikmenų:
Atkuriami formatai, failai per LAN/WLAN:
Atkuriami formatai per skaitmeninius įėjimus:
Įėjimai, išėjimai, jungtys:
Įėjimai:
Išėjimai:
Konstrukcija, išorė:
Svoris:
Matmenys (WxHxD):
Spalva: