Heco Celan GT702 Piano Black, garso kolonėlės

Gamintojas: Heco
Prekės kodas: N10872
Įsigijimo galimybė: Klausti
Mato vnt.: pora
2200€

Heco Celan GT 702 Piano Black, garso kolonėlės

Trijų juostų garso kolonėlės. Garsiakalbiai: ž.d. su 2x17 cm kompozitinėm "Kraft" vilnos - celiuliozės pluošto membranom ir ilgos eigos 32 mm skermens ritėm; v.d. su 17 cm kompozitine "Kraft" vilnos - celiuliozės pluošto membrana, "armonikine" membranos pakaba ir 25 mm skermens rite; a.d. su 30 mm ypatingai lengva PFC (Polyfiber Compound) membrana, sustiprinimui padengta nano dalelėmis. Kompozitinis ypatingai lengvas ir stiprus "Kraft" membranų popierius yra firminis Heco sprendimas, atkuriamo garso natūralumu ir "šiltumu" gerokai išsiskiriantis iš daugumos kitų gamintojų.
Mažesniem atspindžiam ir geresniam aukštų dažnių sklidimo suderinimui, a.d. garsiakalbio membranai priekinėje dalyje padarytas nedidelis ruporas - Wave Control Horn, o ir taip mažus aukštų dažnių iškraipymus papildomai dar sumažina garsiakalbio magnetinėje sistemoje sumontuoti variniai žiedai ir dvigubas magnetas.
Aukštų dažnių garsiakalbio priekinė dalis, o vidutinių ir žemų dažnių garsiakalbių korpusai yra iš lieto aliuminio.
Filtruose panaudoti didelio tikslumo ir aukštos kokybės komponentai.
Masyvus MDF korpusas išlenktais šonais, su 25 mm storio priekine panele ir vidinėm standumo padidinimo pertvarom, padengtas daugiasluoksniu "fortepioniniu" laku.
Kolonėlėse yra galimybė +2 dB padidinti aukštų dažnių atkūrimo lygį.
Atkuriamų dažnių juosta: 22Hz - 50kHz; jautrumas: 92dB; impedansas: 4-8 om.; skiriamieji dažniai: 260Hz ir 3000Hz; rekomenduojama stiprintuvo galia: 30W-220W/RMS, 350W/Max.;
Matmenys: H1145xW230xD365; svoris: 32kg.
Korpuso spalva: Piano Black su juodom grotelėm.

Išsami Celan GT 702 apžvalga ir įvertinimas areadvd.de