Pioneer Opus-Quad, keturių kanalų DJ kontroleris plius dovana HDJ-X10-K

Gamintojas: Pioneer
Prekės kodas: N3276
Įsigijimo galimybė: Klausti dėl įsigijimo ir kainos
Mato vnt.: vnt.
3299€
Kiekis: + -

Pioneer Opus-Quad, keturių kanalų DJ kontroleris plius dovana HDJ-X10-K

Pioneer Opus-Quad nauja, unikali, stilingo dizaino, keturių kanalų "viskas viename" profesionali, klubinius standartus atitinkanti sistema, turinti naują, didelį, 10.1" jutiklinį ar Smart Rotary Selector reguliatorium valdomą ekraną.
Naudodami naujai sukurtą vartotojo sąsają su elektrostatiniu jutikliniu moduliu, muzikos takelius dabar galima rasti greičiau ir tiksliau nei bet kada anksčiau, nesvarbu, kokia didelė yra muzikos biblioteka.
Naršyti grojaraščius, maišyti takelius ir taikyti efektus galima jutikliniam ekrane arba su Smart Rotary Selector - sukama ir judančią visomis kryptimis svirtele.
Muziką galima leisti iš USB ar SSD diskų, iš prijungto kompiuterio su DJ programa, ar per Wi-Fi iš išmaniojo telefono, naudojant Rekordbox, ar per BluetoothⓇ/MD“ belaidę technologiją, arba naudojant Rekordbox CloudDirectPlay.

Pioneer Opus-Quad kontroleryje panaudotas aukšto lygio ESS Technology skaitmeninis keitiklis (DAC), užtikrinantis labai geros kokybės garso atkūrimą.

Kontroleryje yra garso išvedimas į kitą zoną, t.y., kitoje zonoje galima leisti muzikos garsą, kuris skiriasi nuo garso pagrindinėje patalpoje.
Pavyzdžiui, prie kontrolerio galima prijungti telefoną per „Bluetooth“ ir nustatyti foninės muzikos grojaraštį, kad jis tyliai grotų baro zonoje arba kitam kambaryje, kur žmonės bendrauja, o pagrindinėje patalpoje miksuoti muzikos takelius iš USB įrenginio ir pan.

Komplekte yra profesionali rekordbox dj muzikos miksavimo programinė įranga, palaikoma ir Serato DJ Pro.

Pristatymas YouTube


Akcija galioja iki 2024.09.01 dienos arba iki tol, kol sandėlyje nesibaigs tam skirtas Pioneer HDJ-X10-K ausinių kiekis.