Grado Reference Platinum2, patefono galvutė

Gamintojas: Grado
Prekės kodas: P158
Įsigijimo galimybė: Klausti dėl įsigijimo ir kainos
Mato vnt.: vnt.
399€

Grado Reference Platinum2, patefono galvutė

MI (Moving Iron) tipo, labai mažos masės modifikuotas OTL keturių dalių laikiklis su elipsinės formos deimantu (adata), ritės suvyniotos nauju UHPLC OFC laidu.
V2 versijos galvutėse Grado pakeitė medinio korpuso konstrukciją, patobulino magnetinę sistemą ir ritę, 10% sumažino laikiklio masę, lyginant su Prestige serijos galvučių laikikliais.
Korpuso pakeitimais buvo optimizuotas masės pasiskirstymas, padidėjo sistemos stabilumas dėl ko garsas tapo dar tikslesnis ir realistiškesnis. Ritės ir magnetinės sitemos pakeitimai pagerino garso dinamiką, geresnį garso aiškumą prie mažų signalo lygių.

Grado galvutės ypatingai gerai, galingai ir solidžiai atkuria žemus dažnius. Vidutiniai dažniai turtingi, informatyvūs ir labai tikroviški. Aukšti dažniai detalūs, bet neįkyrūs, delikatūs, "greiti" ir su geru scenos perteikimu.

Išėjimo įtampa 4.8mV, atkurimas dažnių diapazonas 10Hz-55kHz, impedansas 600om., induktyvumas 30mH, kanalų atskyrimas 30dB, rekomenduojama apkrovos varža 47kom., galvutė nejautri apkrovos talpumui, rekomenduojamas prispaudimo svoris (1.5-1.9) gr..

Australijos Jarrah medienos, mahogany spalvos korpusas.
Matmenys 1.5 x 2 x 3 cm.
Svoris 10gr.

 
 
Pagrindiniai techniniai parametrai:
Atkuriami dažniai:
Kanalų atskyrimas:
Induktyvumas:
Impedansas:
Išėjimo įtampa:
Rekomenduojama apkrovos varža:
Rekomenduojamas apkrovos talpumas:
Rekomenduojamas prispaudimo svoris:
Kiti parametrai:
Pagrindinės savybės:
Adatos laikiklis:
Galvutės tipas:
Adata:
Kitos savybės:
Konstrukcija, išorė:
Svoris: