Barco ClickShare C-5, belaidė prezentacinio turinio dalijimosi sistema

Gamintojas: Barco
Prekės kodas: KF007
Įsigijimo galimybė: Klausti dėl įsigijimo ir kainos
Mato vnt.: vnt.
1080€

Barco ClickShare C-5, belaidė prezentacinio turinio dalijimosi sistema

Susitikimų, prezentacijų metu, sklandžiam bendradarbiavimui ir lankstumui, reikalinga galimybė pagrindiniam prezentacijos ekrane lengvai dalintis prezentacijai skirta medžiaga.
Barco ClickShare C-5 technologija padeda susitikimo dalyviams įsitraukti ir būti aktyviais.
Nereikia laidų ar mokymų – viskas vyksta greitai, paprastai ir yra lengvai suprantama.

Tai belaidė prezentacijų sistema, kuri leidžia iš bet kurio nešiojamojo kompiuterio ar mobiliojo įrenginio, kuriame instaliuota ClickShare programa, vienu paspaudimu pasidalinti norimu prezentacijos turiniu pagrindiniam ekrane, Full HD raiška.
Prezentaciniu turiniu pasidalinti dar paprasčiau, papildomai įsigijus fizinį (vieną ar daugiau), prie kompiuterio ar mobilaus įrenginio prijungiamą, Barco ClickShare USB-C Button mygtuką.
Be instaliuojamos ClickShare programėlės yra palaikomi ir kiti perdavimo būdai - Airplay, GoogleCast, Miracast.
Barco ClickShare USB-C Button mygtukų, Barco ClicShare app ar kito prijungimo būdo pagalba, kartu prijungtų prietaisų skaičius gali būti ne didesnis, kaip 32.

Naudojant Barco ClickShare C-5, pagrindiniam ekrane, vienu metu galima matyti tik vieną langą su perduodama informacija iš bet kurio įrenginio.

Barco ClickShare C-5 sistema daugiau skirta nedideliems ir vidutinio dydžio susitikimams ir gali būti naudojama kaip atskiras sprendimas arba kartu su esama posėdžių salės įranga ir kartu su Microsoft Teams arba Zoom platforma.

Pilnas Barco ClickShare C-5 aprašymas (pdf)

YouTube video pristatymas